SU ARITMA CİHAZLARI

Hakkımızda

Hakkımızda

 
2008 yılında Ankara’da kurulan  SAB Su Arıtma Sistemleri, dünya standartlarında güncel su arıtma teknolojileriyle kaliteli, güvenilir ve sağlıklı su elde edilmesini sağlayan su arıtma cihazları ve su arıtma ve tasarruf çözümleri sunmaktadır.
SAB Su Arıtma Sistemleri, uzman teknik personeli ve servis araçları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için kaliteli hizmet anlayışını satış sonrasında sürdürmektedir.
Misyonumuz:
Türkiye’ye geleceğin su arıtma teknolojisini taşımayı kendine amaç olarak belirleyen SAB Su Arıtma Sistemleri su arıtma sektörünün her alanında sunduğu geniş ürün yelpazesi ile Okul, Hastane, Restoran, Kafe, Fırın, Pastane, Otel, Fabrika, Dernek, Gıda Sektörü ve Kamu Kuruluşları gibi birçok kuruma özel çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz:
Topluma ve çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetini amaç edinen, takım ruhuna sahip çalışanları ile gelişen teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir kalkınma ilkesi ışığında su arıtma teknolojisi alanında marka olmaktır.
Hizmetlerimiz:
Üretim ve Montaj Hizmetleri:
Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerin istekleri doğrultusunda taahhüt ve montaj hizmetlerini büyük bir başarı ile yürütmektedir. Deneyimli teknik ekip tarafından montaj ve işletmeye alma işlemleri yapılmakta veya süpervizörlük (üst denetçilik) hizmeti verilmektedir. SAB Su Arıtma Sistemleri kullandığı ithal ekipmanlar (donanımlar) ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede sunmaktadır.
Satış Sonrası Hizmetler:
Bir sistemin sorunsuz işletilebilmesi için iyi bir planlama ve işletme mantığının yerleşmiş olması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan SAB Su Arıtma Sistemleri çalışanları;
Düzenli bakım ve servis hizmeti verir.
Tüm müşteri cihazlarının verilerini bilgisayar ortamına aktararak cihazların performans eğrilerini oluşturur.
 Sistemde meydana gelen sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretir.
Müşterinin teknik personelini eğitir.


Tarih 12 Oca 2012
Yazar admin
Kategori

Kategoriler