SU ARITMA CİHAZLARI

Nano Silver Gümüş İyonlu Anti-bakteriyel Post Karbon Filtre

Nano Silver Gümüş İyonlu Anti-bakteriyel Post Karbon Filtre

10 İnç nano silver gümüş iyonlu blok karbon filtre

Kategorisi: Nano-silver aktif karbon filtre, nano gümüş iyonlu coconutlu filtre, anti-bakteriyel blok karbon filtre, İnline filtre, Su arıtma filtresi, karbon filtre, aktif karbon filtre, GAC karbon filtre, Granül aktif karbon filtre, Post karbon filtre, RO filtresi, Ters Osmoz filtresi, Reverse Osmosis filtresi.

Nano Silver aktif karbon filtrenin hammaddesi gümüş iyonlarıdır. Gümüş nano metal parça ile gümüş elementinin iletkenlik özelliğinden yararlanılarak üretilen ve anti bakteriyel özellik kazandırılan karbon filtreler suya bakteri karışımını engeller.
Nano Silver aktif karbon blok filtre kartuşu bakterileri % 99,5 oranında ortadan kaldırır. (Candida albicans, Staphylococcys e.coli Escherichia basil, pseudonas aeruginosa, liebsiella pnömoni gibi 650 farklı bakteri türü.)
Düşük maliyeti nedeniyle UV Sterilizatörü yerine tercih edilebilir.
Klor, uçucu organik bileşikler, kimyasal maddeler, zararlı bitki ve böcek öldürücü ilaçlar tarafından bozulan sudaki kötü tat ve kokuyu azaltır.
Hindistan cevizi kabuğundan elde edilen yüksek kalitede aktif karbon malzemedir. Standart diğer aktif karbonlar ile karşılaştırıldığında daha fazla gözenek olduğu ve etkin yüzeyin daha fazla olduğu görülür. Su basıncını azaltır.

Özellikleri:
Filtre Cinsi : İnline Gümüş iyonlu coconutlu karbon
Filtre Boyu : 10 İnch (254mm. x 53 mm.)
Giriş-Çıkış bağlantı ölçüleri : 1/4″ FNPT
Mak. Akış oranı : 250 Litre/24 Saat
Max. Çalışma basıncı : 6 Bar
Ortalama ömrü : 12 Ay (2500 Galon)
Max. Çalışma sıcaklığı : 40 Derece
Bakımı : 12 Ay sonra yenisi ile değiştirilir.
Kullanıldığı alanlar : Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Filtrenin ham maddesi gümüş iyonları bakterileri % 99,5 oranında ortadan kaldırır.

Üretici Firma: Fluxtek İnternational Corporations

Menşe Yeri: Taiwan

Benzer Konular

Yorumlara kapalı.

345TL

Bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz

Tarih 01 May 2015
Yazar admin
Kategori Özel Filtreler

Kategoriler